Slapukai

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Supratau” ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rasite čia.

Sutinku
Nesutinku
Abonementai E-parduotuvė Studijos Soliariumai Pažinkite savo odą VitaD'or ES projektai

Dažniausiai užduodami klausimai

Deginimasis soliariume

Taip, kadangi ryški UV spindulių šveisa gali sudirginti akis.
Taip, galite, tačiau kartu reikėtų naudoti ir apsauginį SPF kremą (saulei skirtą kremą), kadangi soliariumui skirti kremai neturi SPF filtro ir neapsaugo nuo nudegimų.
Nerekomenduojama maudytis po dušu bent 3-5 valandas po deginimosi, jei naudojote įdegio kremą su bronzantais. Kai kurių rūšių bronzantams reikia laiko išryškėti ant Jūsų odos. Jei Jūs maudysitės iš karto po deginimosi, tai gali sutrukdyti bronzantų veikimo procesą. Taip pat labai rekomenduojama prieš deginimąsi nušveisti odą namuose, kad rezultatas būtų sodresnis ir išliktų ilgiau.
Neturi. Jūsų įdegio rezultatui turi įtakos soliariumo aparato ir įdegio lempų chrakteristikos, bet ne lempų darbo laikas. Lempos „Equador“ soliariumų studijose yra keičiamos pagal gamintojų nurodytą tvarką ir rekomenduojamas darbo valandas.
Dažniausiai šios dėmės pastebimos menčių srityje arba virš dubens. Jos atsiranda dėl kūno spaudimo gulint soliariume. Dėl spaudimo šiose kūno vietose sutrikdoma kraujotaka. Tos kūno vietos neįdega, nes kraujas neperduoda įdegimui reikalingo deguonies. Patarimas: jei deginatės tik gulimuose soliariumuose, karts nuo karto apsilankykite stovimuose soliariumuose, kad išlygintumėte įdegį.
Pagal higienos normas rekomenduoajama neviršyti 2 kartų per savaitę, o minimali pertrauka tarp seasnų turėtų būti 48 val.
Jei Jūs kremu išsitepsite namie, didžiają dalį kremo sugers Jūsų drabužiai ir deginimosi metu Jūsų oda nebus tinkamai paruošta įdegiui ir neįgausite norimo įdegio rezultato. Veiksmingiausia kremą teptis studijoje prieš pat deginimąsi.
Jei naudosite soliariume SPF apsauginį kremą - neįdegsite.
Įdegio metu mūsų oda netenka daug drėgmės. Deginimuisi soliariume skirtas įdegio kremas užtikrina geresnį, tolygesnį ir ilgalaikį įdegio rezultatą.
Tiek kremai su bronzantais, tiek kremai be bronzantų skatiną Jūsų natūralų įdegį, saugo odą deginimosi metu nuo laisvųjų radikalų, tačiau bronzantai esantys kremo sudėtyje suteikia Jums papildomą įdegio atspalvį.

Dovanų čekiai ir lojalumas

Dovanų čekiais galima atsiskaityti už įdegį ir / ar įsigyti įvairių prekių mūsų el. parduotuvėje. Svarbu! Dovanų čekius galima panaudoti tik vieną kartą!

Salonų taisyklės

Jei esate nepilnametis, jums neleidžiama naudotis soliariumu, pagal nustatytas Lietuvos higienos normas.

Sąskaita

Pervesti savo asmeninį kreditą iš savo kliento sąskaitos kitam asmeniui neįmanoma. Jei nebenorite naudotis įdegio paslaugomis, tai maloniai primename, kad „Equador“ soliariumų abonementai galioja neribotą laiką, todėl savo kreditą galėsite išnaudoti, kai vėl nuspręsite naudoti paslaugomis.
Jūsų abonemento sąskaitoje esantis kreditas gali būti naudojamas kaip atsiskaitymo būdas tik už įdegio seansus studijose ir rezervacijos savitarnoje

Soliariumo seanso laiko rezervacija

Deja, atšaukti rezervacijos internetu negalima, tačiau galima pakeisti rezervacijos datą ir laiką likus nemažiau kaip 8 valandoms iki Jūsų jau rezervuoto laiko. Skambinti tel.nr.+370 660 38445
Jei užsisakėte deginimosi seansą, svarbu būti salone likus bent 10 minučių iki rezervuoto seanso. Neatvykus ar pavėlavus 5 minutes, rezervacija bus atšaukta be galimybės grąžinti pinigus.
Jei dėl kokių nors priežasčių salonas nedirba Jūsų užsakymo metu, raginame pateikti atsiliepimą rašant [email protected], tokiu atveju rasime tinkamą sprendimą dėl susidariusios situacijos.

Naudinga informacija

Kokį vaidmenį vaidina vitaminas D žmogaus organizme?

Skaityti

Išbandykite Vita'Dor

Skaityti

10 faktų apie soliariumus, kurie jus nustebins

Skaityti

Kuo naudinga įdegio kosmetika

Skaityti

Sekite mus socialiniuose tinkluose