Slapukai

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Supratau” ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rasite čia.

Sutinku
Nesutinku
Abonementai E-parduotuvė Studijos Soliariumai Pažinkite savo odą VitaD'or ES projektai
Grąžinimas

Grąžinimas

Norėtumėte grąžinti visas ar keletą nusipirktų prekių? Mes gerbiame jūsų apsisprendimą. Priežastis mums įdomi tik tam, kad tobulėtumėme. Tiesiog grąžinkite įsigytas prekes per 14 dienų ir mes grąžinsime Jums pinigus. Nekokybiškos prekės grąžinamos vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis.

Prekių grąžinimas – ką reikia padaryti:

1. Grąžinamos prekės turi atitikti šiuos reikalavimus:

prekė yra nepanaudota;

prekės pakuotė neatidaryta, nepažeista;

prekė nesugadinta ir jos prekinė išvaizda yra nepakitusi (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės, prekė nebuvo atidaryta ir pan.);

2. Grąžinamas prekes:

saugiai supakuokite, į siuntą įdėkite grąžinamo užsakymo numerį ir/ar kitą prekių įsigijimą patvirtinantį dokumentą

informuojame, kad grąžinamas prekes Pirkėjas gali pristatyti pats adresu, Senasis Ukmergės kelias 4, LT-14302 Vilnius, darbo dienomis nuo 10.00 iki 17.00 valandos, arba atsiųsti naudojantis kurjerio paslaugomis. Tokiu atveju Pirkėjui tenka prekių grąžinimo išlaidos. Perkant internetu, grąžinimo kainą ir kitus susijusius mokesčius turės sumokėti pats pirkėjas arba ji bus išskaičiuota iš sugrąžinamos užsakymo sumos.

Jeigu grąžinta prekė yra nepažeista ir tinkama grąžinimui, įstatymų numatyta tvarka pinigai pervedami į jūsų sąskaitą per 14 dienų.

Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šiame nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

Nekokybiškos arba netinkamos naudoti prekės grąžinamos nemokamai.

3. Turite klausimų? Visada Jums patarsime, prašome skambinti/rašyti nurodytais kontaktais: +370 660 38445 [email protected]

 

Sekite mus socialiniuose tinkluose