Slapukai

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Supratau” ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rasite čia.

Sutinku
Nesutinku
Abonementai E-parduotuvė Studijos Soliariumai Pažinkite savo odą VitaD'or ES projektai

Atraskite tobulą įdegį bei geresnę savijautą. Naujoji paslauga vitaD'or yra būtent tai, ko jums reikia!

Apie

VitaD'or paslauga, kas tai?

Džiaugiamės galėdami pristatyti unikalią vitaDor paslaugą, kurią sukūrėme bendradarbiaudami su Inmedica klinikomis. Įsigiję šią paslaugą, gausite 150 Eur vertės Equador abonementą ir 2 (du) kuponus vitamino D tyrimui atlikti pasirinktoje  Inmedica klinikoje. Pirmas kuponas galios 7 ( septynias) dienas nuo paslaugos pirkimo dienos. 7 (septynių) dienų laikotarpyje atlikite vitamino D tyrimą, kuris parodys vitamino D kiekį Jūsų organizme. Toliau rekomeduojame pusantro mėnesio (45 dienų) laikotarpyje pasinaudoti mažiausiai šešių deginimosi seansų kursu Equador soliariumų studijose. Po 45 dienų bus aktyvuotas antrasis vitamino D tyrimo kuponas, kuriuo galėsite pasinaudoti 7 (septynių) dienų laikotarpyje. Atlikę pakartotiną tyrimą, stebėkite rezultatą, kaip pasikeitė vitamino D kiekis Jūsų organizme. 

Kaina:
109 €
Užsąkyti paslaugą
Peržiūrėti krepšelį

Ar žinojote, kad vasarą sukauptas vitaminas D dažniausiai pasišalina per tris keturias savaites, todėl jau rudens viduryje galima turėti šio vitamino trūkumą?

Vitaminas D yra vienas svarbiausių vitaminų organizme. Reikiamas jo kiekis užtikrina normalų kaulų ir dantų vystimąsi, sklandžią imuninės sistemos veiklą, kalcio bei fosforo įsisavinimą. Be to, šis vitaminas taip pat yra atsakingas už insulino sekrecijos audiniuose stimuliaciją bei yra būtinas sveikai nervų sistemos funkcijai palaikyti. Žmogaus organizmui svarbiausios yra dvi vitamino D formos – vitaminas D3, kuris susidaro odoje veikiant UVB spinduliams ir gaunamas su gyvuliniu maistu bei vitaminas D2, kuris gaunamas tik vartojant augalinį maistą.

Lietuvos medikai pastebi, kad mūsų klimato juostoje dažnai stokojama vitamino D dėl mažesnio saulės kiekio. Dažnai šio vitamino trūkumas nustatomas būtent šaltuoju sezonu, kuomet žmones ima varginti tokie simptomai:

Susilpnėjusi imuninė sistema. Dažniau sergama, o persirgus imunitetas susidaro labai trumpam laikotarpiui. Nuovargis. Jaučiamas energijos trūkumas, mieguistumas. Skausmai. Vargina pasikartojantis nugaros, raumenų skausmas (be tiesioginės priežasties). Nuotaikos pokyčiai. Jaučiamas nervingumas, suprastėjusi nuotaika, laikui bėgant gali išryškėti pirmeiji depresijos požymiai. Odos ir plaukų sveikata. Stokojant vitamino D dažnai pastebimas ir intensyvesnis plaukų slinkimas, o įsipjovus ar kitaip pažeidus odą, žaizdos gyja sunkiai ir lėtai.

Jei pradedate jausti nuovargį ir mieguistumą, irzlumą, raumenų silpnumą, padidėjusį jautrumą skausmui - nedelskite ir pagerinkite savijautą vitaminu D.

UV spinduliai suteikia ne tik trokštamą įdegį, bet ir pagerina bendrą savijautą: skatina vitamino D gamybą, kovoja su stresu, suaktyvina kraujotaką, medžiagų apykaitą ir endokrininės sistemos veiklą. 

Jaučiatės pavargę ir išsekę? Galbūt jums, kaip ir daugeliui šiaurės šalių gyventojų, trūksta saulėtojo vitamino D? Vitaminas D reikalingas tam, kad organizmas pasisavintų kalcį ir fosforą, kurie atsakingi už raumenų, kaulų stiprinimą ir gerą savijautą.   
Svarbu tiksliai žinoti, kiek vitamino D yra jūsų organizme. VitaD'or paslauga padeda tai nustatyti ir po deginimosi kurso Equador soliariumų studijose pamatyti pokytį. Kaip tai veikia? Pirmiausia, kviesime jus atlikti vitamino D tyrimą pasirinktoje Inmedica klinikoje. Tuomet  pasimėgauti deginimosi seansais  Equador soliariumuose.  Po to, atlikti pakartotinį vitamino D tyrimą, kuris parodys, kaip pasikeitė  vitamino D kiekis jūsų organizme.  

Pasirūpinkite savo oda:

Visi produktai

Sekite mus socialiniuose tinkluose