Slapukai

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Supratau” ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rasite čia.

Sutinku
Nesutinku
Abonementai E-parduotuvė Studijos Soliariumai Pažinkite savo odą VitaD'or

Atraskite tobulą įdegį bei geresnę savijautą. Naujoji paslauga vitaD'or yra būtent tai, ko jums reikia!

Apie

VitaD'or paslauga, kas tai?

Kompensuokite saulės šviesos poreikį, jauskitės ir atrodykite puikiai net pilkiausią dieną! Įsigykite unikalią vitaD'or paslaugą, kurią sudaro 150 € vertės equaDor abonementas ir du vitamino D tyrimai pasirinktoje InMedica klinikoje. Sužinokite saulėtojo vitamino D kiekį Jūsų organizme, paskatinkite jo gamybą ir įgaukite gražų, tolygų įdegį

Kaina:
109 €
Papildyti abonementą

Ar žinojote, kad vasarą sukauptas vitaminas D dažniausiai pasišalina per tris keturias savaites, todėl jau rudens viduryje galima turėti šio vitamino trūkumą? 

 

Jei pradedate jausti nuovargį ir mieguistumą, irzlumą, raumenų silpnumą, padidėjusį jautrumą skausmui - nedelskite ir pagerinkite savijautą vitaminu D.

UV spinduliai suteikia ne tik trokštamą įdegį, bet ir pagerina bendrą savijautą: skatina vitamino D gamybą, kovoja su stresu, suaktyvina kraujotaką, medžiagų apykaitą ir endokrininės sistemos veiklą. 

Jaučiatės pavargę ir išsekę? Galbūt jums, kaip ir daugeliui šiaurės šalių gyventojų, trūksta saulėtojo vitamino D? Vitaminas D reikalingas tam, kad organizmas pasisavintų kalcį ir fosforą, kurie atsakingi už raumenų, kaulų stiprinimą ir gerą savijautą.   
Labai svarbu tiksliai žinoti, kiek vitamino D yra jūsų organizme. VitaD'or paslauga padeda tai nustatyti ir pamatyti pokytį. Kaip tai veikia? Pirmiausia, kviesime jus atlikti vitamino D tyrimą klinikoje.Tuomet, pasimėgauti 6 deginimosi seansais pasirinktame Equador soliariume.  Po to, atlikti pakartotinį vitamino D tyrimą, kuris parodys, kiek suaktyvėjo vitamino D gamyba jūsų organizme.  

Pasirūpinkite savo oda:

Visi produktai

Sekite mus socialiniuose tinkluose